Publikálva: 2022, január 1 - 14:59

A 2022-es évben első alkalommal január 6-án, csütörtökön szállítják el a város családi házas körzeteiből a sárga zsákokba gyűjtött műanyag hulladékot.
Az összekötözött papírt egy héttel később, január 10-11-én tehetik ki a kapuk elé.
-rovin-
Ezt már olvasta?
A jövő kihívása: korszerű hulladékgazdálkodás
A korszerű hulladékkezelés és a városi tisztaság kérdése...
A közúti közlekedési szabályok változásai nagyobb védelmet nyújtanak a gyalogosoknak, és szigorúbb szankciókat hoznak a közúti ámokfutók számára
Erősödik a gyalogosok védelme a gyalogátkelőhelyeken és a...