Publikálva: 2020, augusztus 28 - 18:29

Így fő szabály szerint szeptember 1-jétől külföldi állampolgár Magyarország területére nem léphet, csak indokolt kivételekkel (elsősorban munkavégzés céljából).
A külföldről hazatérő magyaroknak pedig 14 napig – vagy mindaddig, amíg 2 nap különbséggel 2 negatív tesztet nem tudnak bemutatni – karanténba kell vonulniuk – ismertette, jelezve, hogy a fertőzések többsége külföldi eredetű.
Gulyás Gergely hangsúlyozta: egyszerre kell gondoskodni a leginkább veszélyeztetett idősek biztonságáról, biztonságban kell tudni az iskolakezdésre készülő gyermekeket és a gazdaság zavartalan működését.
mti / felvidek.ma
Ezt már olvasta?
Ünnepi szentmisére várják a híveket Szakál László atya jubileuma alkalmából
Ma délután hálaadó ünnepre várják a híveket: 2026. június...
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...