Publikálva: 2016, január 27 - 06:08
A Nyitrán rendezett, szlovákiai regionális fordulóban a Dunaszerdahelyi Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium két tanulója előkelő, dobogós helyezett lett.
Simon Barbara (II. A) az 1. helyen, míg Pálfy Margaréta (I. B) a 3. helyen végzett – így mindketten továbbjutottak a verseny gyulai, kárpát-medencei fordulójába.
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
Kiemelkedő oktatási élmény az eTwinninggel
Húsz éves lett a múlt évben az eTwinning Program, mely...