Magabiztos dunaszerdahelyi győzelem a bajnoki rangadó előtt

Publikálva: 2019, április 7 - 16:45
Újabb győzelmet könyvelhettek el női kézilabdázóink, akik ezúttal a kassaiak vendégekét diadalmaskodtak.

Prikler Silvia tanítványai ismét magabiztos teljesítménnyel gyűjtötték be a két pontot, amikor is a Bernolákova Košice csapata volt az ellenfelük. A hazaiak lőtték az első gólt, de a negyedik percben vezettek utoljára, akkor 2-1-re, a folytatásban a dunaszerdahelyiek fokozatosan dolgozták ki előnyüket, amely a félidőre három gólos volt (12-15).

A második játékrészben tovább folytatódott a sárga-kék gólgyártás, ezúttal Straka Mária volt a dunaszerdahelyiek legjobb góllövője, aki összesen 11 találatig jutott. Juhos Kata 6, Bugár Cintia 4 gólt jegyzett és a csapatunk nyolc góllal győzte le a kassaiakat. A végeredmény 23-31 lett, ami jó hír a jövő vasárnapi bajnoki rangadó előtt, hiszen odahaza a stomfaiakat fogadják a csallóköziek, akik mögött egyetlen ponttal lemaradva állnak a táblázat második helyén. Van miért visszavágni, hiszen ősszel 35-33-ra a stomfaiak győztek odahaza.

Bernolákova Košice - Dunaszerdahely 23-31 (12-15)