Publikálva: 2021, november 17 - 06:20

A vízművek értesítése szerint, a Bősi úton végzett munkálatok miatt ma, november 17-én 8.00 és 15.00 óra közt szünetel a vízellátás.
A Nyugat-Szlovákiai Vízművek köszöni az érintettek megértését.
-r-
Ezt már olvasta?
Hőség jön: a hét második felében és a jövő hét elején is kánikulára készülhet Dunaszerdahely
A hét eleji forró idő után a következő napokban sem...
