Kontár Zoltán: A csapat győzelme a legfontosabb

Publikálva: 2016, október 31 - 21:33
Madarat lehetett volna vele fogatni. Kontár Zoltán parádésan, győztes mérkőzésen és góllal mutatkozott be a DAC A csapatában. Közvetlenül a szombati Myjava-DAC (1:2) bajnoki után nyilatkozott az fcdac.sk-nak.

„Fantasztikus érzések vannak bennem, szebb kezdést nem is várhattam volna. Én szereztem az egyenlítő gólt, de természetesen a csapat győzelme a legfontosabb. Nagyon örülök a sikernek! Szerintem az első félidőben remekül tartottuk magunkat, jól is játszottunk. A második játékrészben a hazaiak beszorítottak minket, azonban jó csapatmunkával sikerült győznünk. Nagyon örülök annak, hogy sikerült betalálnom. Már a bemelegítéskor is jól sikerült befejeznem a beadásokat, és az edzők is biztattak, hogy a meccsen is be fog menni. Ráadásul még Darko Tofiloski is előre megmondta, hogy gólt fogok fejelni. Azt, hogy a kezdőcsapat tagjaként léphetek pályára, csak két órával a találkozó előtt tudtam meg véglegesen. Voltak sejtéseim, de nem tudtam semmi biztosat. A vezetőedző is annyit mondott, hogy majd meglátja, kinek ad lehetőséget - ötven-ötven százalékra éreztem az esélyt. Sejtem, hogy az első sárga-kék gólom sokba fog kerülni, de az anyagiakon kívül mást is viszek majd a csapattársaimnak az öltözőbe. A szurkolók kiválóak voltak, és nagyon örülök annak, hogy ilyen nagy számban kísértek el minket Miavára. Kilencven percen keresztül vittek minket előre. A gólomat nagypapámnak ajánlom, aki sajnos már nem lehet közöttünk, és természetesen az egész családomnak,” mondta boldogan a 22 éves patonyréti fiatalember, aki augusztusban kétéves szerződést kötött a DAC-cal.