Publikálva: 2022, október 26 - 13:24

Az ünnepi szentmisén a Nagyszombati Főegyházmegyei Karitász vezetősége egyben a dunaszerdahelyi karitász egykori elnökének, Mons. Szakál László János jelenlegi alistáli esperesnek is köszönetet mond korábbi tevékenységéért, illetve az új dunaszerdahelyi karitász elnökének, Bozay Krisztián esteresnek köszönik meg a jótékonysági szervezet továbbvitelét.
A szentmisére szeretettel invitálják a híveket!
Ezt már olvasta?
Babaköszöntőn üdvözölték városunk legkisebb lakóit
A tavalyi év második felében, júliustól decemberig...
Hálaadó szentmisével köszöntötték a hetvenéves Szakál László esperest
Ünnepi hálaadó szentmisén köszöntötték Mons. Szakál...
