Publikálva: 2022, október 26 - 13:24

Az ünnepi szentmisén a Nagyszombati Főegyházmegyei Karitász vezetősége egyben a dunaszerdahelyi karitász egykori elnökének, Mons. Szakál László János jelenlegi alistáli esperesnek is köszönetet mond korábbi tevékenységéért, illetve az új dunaszerdahelyi karitász elnökének, Bozay Krisztián esteresnek köszönik meg a jótékonysági szervezet továbbvitelét.
A szentmisére szeretettel invitálják a híveket!
Ezt már olvasta?
Csak a lakosság fele nem tervez idén komolyabb beruházást vagy kiadást
A lakosság 52%-a nem tervez idén komolyabb beruházást...
Nyitott nappal várja a kicsiket a városi bölcsőde
Május 27-én, szerdán egész nap nyitott nappal várja az...
