Kétszáznál is több klub közt álltak helyt az IPPON Karate Klub harcosai

Publikálva: 2022, október 3 - 16:04
Október első hétvégéjén a lengyelországi Bielsko-Bialaban, a POLISH OPEN GRAND PRIX KARATE 2022 versenyen mérette meg magát a dunaszerdahelyi IPPON Karate Klub négytagú különítménye. Nem is akárhogy!

A nemzetközi versenyen 28 ország 238 klubjának 2344 versenyzője vett részt, köztük a dunaszerdahelyi klub négy tagja: a klub vezetője, Csiba Tibor, Czajlik Kinga, Jakóczi Marian és Fehér Zsombor. A csapat tehetséges versenyzője, Csiba Dávid ezúttal egészségi okokból csupán az edzői feladatot láthatta el.

Az induló csapatból a legsikeresebb Csiba Tibor lett, aki kata Master D kategóriában aranyérmet érdemlő gyakorlatot mutatott be.

Czajlik Kinga az érmekből ezúttal „csak“ egy bronzot szerzett - a 10 évesek kata versenyében, míg az U12-esek közt küzdelemben a dicséretes 5. helyen végzett.

Jakóczi Marian ezúttal lemaradt a dobogóról, a 10 évesek kata versenyében a 9. helyet megszerezve.

Fehér Zsombor, aki az U10-esek -30 kg-os kumite kategóriájában indult, első alkalommal vett részt ilyen volumenű versenyen, ezúttal nem jutott az első 10 közé.