Az elmúlt hétvégén Lanciano adott otthont a Shito ryu karate Európa-bajnokságának, ahol a dunaszerdahelyiek sem hiányoztak. Csiba Tibor, a klub vezetője a kata masters 45+ kategóriában bronzérmet szerzett, s ugyancsak harmadik lett a Csiba Dávid, Klempa Lóránt és Gombala Péter összetételű csapat is a felnőttek között katában.
A dunaszerdahelyiek tehát két bronzérmet hoztak haza az olaszországi kontinensviadalról a szlovák válogatott tagjaként. Sajnos, ahogy megtudtuk, az olasz szervezők nem tettek ki magukért, óriási csúszások és káosz jellemezte a viadalt, így még nagyobb siker a versenyzőink bravúros éremszerzése.
Ezt már olvasta?
Tizenkét versenyző, 10 érem és egy hatalmas csapatsiker!
Kiemelkedő eredményt ért el a dunaszerdahelyi Gaál...
Hat éremmel és csapatban negyedik hellyel zárta az ostravai nemzetközi tornát a Gaál Wrestling Team
A Gaál Wrestling Team sikeresen szerepelt a XXIII. J....