Publikálva: 2025, február 20 - 06:10

A korábbi, járvány miatti dunaszerdahelyi alapiskolai kényszerszünetet követően jövő héten, február 24-e és 28-a között pihenhetik ki a félév iskolai fáradalmait városunk alap- és középiskolás tanulói is.
Ezt követően aztán az idei Szent György-napokat megelőzően húsvétkor, azaz április 17–22. között inthetnek búcsút az iskolapadnak, majd jó két hónapjára rá, június 30-án kezdődik a nyári vakáció, amely egészen augusztus 31-ig tart majd – sőt ezt még „kibővíti” a szeptember 1-jei (hétfői) államünnep majd.
(dszi)
Ezt már olvasta?
Hőség jön: a hét második felében és a jövő hét elején is kánikulára készülhet Dunaszerdahely
A hét eleji forró idő után a következő napokban sem...
Ingyenes csallóközi Shuttle bus 2026-ban is!
Idén nyáron ismét elérhető a Csallóköz főbb turisztikai...