Publikálva: 2023, április 3 - 09:33

A futást Vörös Róbert hosszútávfutó, a Nagymegyeri Futóklub alapítója az iskola bejáratától indítja.
A szervezők sok szeretettel várják a futás szerelmeseit erre a jótékonysági rendezvényre.
Ezt már olvasta?
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...