IPPON Karate Klub: Egy hétvége, két verseny

Publikálva: 2023, február 12 - 18:55
Trencsénben és Naszvadon bizonyították rátermettségüket a hétvégén az IPPON Karate Klub harcosai.

Szombaton a Szlovákiai Gyermek és Ifjúsági Kupa első körén vett részt 59 klub 577 versenyzője közt a dunaszerdahelyi klub két fiatal tehetsége, Jakóczi Marian és Czajlik Kinga. Az estig tartó megmérettetésen Kinga a 10-11 évesek közt kumiteban az előkelő 5. helyen végzett, míg Marian szintén a 10-11 évesek közt katában a 11. helyezést érte el.

Vasárnap Naszvadon léptek tatamira az IPPON versenyzői. A Nyugat-szlovákiai Karate Kupán a klub vezetője, Csiba Tibor a +55 évesek közt a kata aranyérmét hódította el, míg Csiba Dávid a seniorok közt szerzett kata második helyet.

A klub fiataljai szintén sikeresen mutatkoztak be a versenyen: Czajlik Kinga a 10-11 évesek közt katában 1., a -32kg-os kumite 2. helyével büszkélkedhetett, Czajlik Zsóka a harmadik helyen végzett a 6-7 évesek közt katában, Jakóczi Marian pedig a 10-11 évesek és a 12-13 évesek között is 5. helyre érdemes bemutatót tartott.

Gyűlnek az érmek, gyűlnek a helyezések a klubnak, csak így tovább!