Back to top

Hétvége a CINEMAX-ban (október 3-5.)

Publikálva: 2025, október 3 - 11:03
A hét magyar szinkronos újdonsága a Mágikus, merész, meseszép utazás című amerikai filmdráma, ám rövid időre visszatér a moziba a Hogyan tudnék élni nélküled, illetve az Avatar - A víz útja - ez utóbbi 3D-ben!
Hétvége a CINEMAX-ban (október 3-5.)

Mágikus, merész, meseszép utazás (A big bold beautiful journey) (12) - amerikai filmdráma
Magyar szinkronnal vetítik: 2025. október 3. (péntek) 17.40 (2D); 2025. október 4. (szombat) 17.40 (2D); 2025. október 5. (vasárnap) 15.00 (2D).

Egy férfi és egy nő közös utazásra indul.
Ami azért elég furcsa, mert korábban nem ismerték egymást. De a David autójába szerelt GPS besegít, hamarosan maga mellett találja Sarah-t, és együtt indulnak… nem tudják hová.
Mágikus, mesés, meseszép utazás vár rájuk: ismeretlen világokba, azután a saját múltjukba jutnak el, és talán a jövő ajtaján is beleshetnek. Hogy azután, amikor visszajutnak az ismerős, unalmas, mágia nélküli jelenbe, elgondolkodhassanak azon, vajon együtt szeretnének-e tovább utazni.

Szereplők: Colin Farrell (David), Margot Robbie (Sarah).

Avatar - A víz útja (Avatar: The Way of Water) - amerikai fantasztikus akciófilm
Magyar szinkronnal vetítik: 2025. október 5. (vasárnap) 19.30 (3D).

Az Aavatar: A víz útja több mint egy évtizeddel az első rész eseményeit követően meséli el a Sully család - Jake, Neytiri és gyermekeik - történetét; a rájuk leselkedő veszélyeket, az életben maradásért vívott harcaikat, az őket sújtó tragédiákat és azt, meddig képesek elmenni, hogy biztonságban tudhassák egymást.

Szereplők: Sam Worthington (Jake Sully), Kate Winslet (Ronal), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Dr. Grace Augustine), David Thewlis (Peylak), Jemaine Clement (Dr. Ian Garvin), Michelle Yeoh (Dr. Karina Mogue), Stephen Lang (Miles Quaritch), Cliff Curtis (Tonowari).

Démonok között: Utolsó rítusok (The Conjuring: Last Rites) (18) - angol-amerikai horror
Magyar szinkronnal vetítik: 2025. október 4. (szombat) 20.20 (2D).

A Warren házaspár több mint ezer alkalommal szabadított meg ártatlan embereket a túlvilág zaklatásától. De most valami megváltozott. A rutin nem segít. A bátorság nem segít. És lehet, hogy a túlvilág küldöttei nem is azt a családot nézték ki maguknak, amelynek Warrenék a megmentésére sietnek…

Szereplők: Vera Farmiga (Lorraine Warren), Patrick Wilson (Ed Warren), Ben Hardy (Tony Spera), Beau Gadsdon (Dawn Smurl), Elliot Cowan (Jack Smurl), John Brotherton (Brad Hamilton).

Egyik csata a másik után (One battle after another) (15) - amerikai akció-thriller, krimi-vígjáték
Magyar szinkronnal vetítik: 2025. október 3. (péntek) 20.00 (2D); 2025. október 5. (vasárnap) 20.00 (2D).

Bob rossz hombre volt. Rossz ember. Lázadt, harcolt, néha robbantott is. De a múlt elmúlt, a felesége elmenekült, ő pedig álnéven, új személyazonossággal él, és jó apa lett belőle. Neveli a kislányát, és nem gondol a múltra.
De a múlt gondol rá. Hiába telt el tizenhat év, Lockjaw ezredes a nyomában van. Régóta nyomoz utána, és ha az apát nem tudja elkapni, akkor a lánnyal is megelégszik.
Titkos forradalmárok, földalatti magánhadseregek, bűnözők, rendőrök, orgyilkosok és örök áldozatok kavarognak ebben a különös, kalandos, izgalmas és nagyon vicces történetben, amelyben semmi és senki sem az, aminek/akinek látszik, legfeljebb egyvalami biztos: Bob mindenre hajlandó, hogy megtalálja, és visszaszerezze elrabolt lányát.

Szereplők: Leonardo DiCpario (Bob), Sean Penn (Lockjaw ezredes), Benicio Del Toro (Sensei Sergio St. Carlos), Wood Harris (Laredo), Regina Hall (Deandra), Teyana Taylor (Perfidia), Alana Haim (Mae West).

Hogyan tudnék élni nélküled? (12) - magyar zenés vígjáték
Magyar nyelven vetítik: 2025. október 5. (vasárnap) 18.20 (2D).

Lili korunk tipikus lánya: magányos, és igyekszik bebeszélni magának, hogy így jó neki. De egyszer a szülei lakásában talál egy régi levélcsomagot, amit az anyja, úgy látszik, egyáltalán nem akart megmutatni neki. Ő persze nem sokat habozik, olvasni kezd, és megelevenedik előtte a múlt…
…a kilencvenes évek elejének egy felejthetetlen nyara, amikor három jó barátnő a Balatonnál vakációzik, és közülük csak Eszter akar hűséges maradni az otthon hagyott, karót nyelt pasijához. De általában mérnöki pontossággal követett terveit kissé összekuszálja, hogy megismerkedik egy sráccal, aki laza, vicces és van még egy nagyon jó tulajdonsága: egy zenekarban játszik, és esténként a szigligeti strandon lép fel a haverjaival.
Mi lehet ebből? Kavarodás? Szerelem? Féltékenység? Néhány csók? Néhány pofon? Még több csók? Ez a minimum. A Balaton parti nyár áthangolja néhány fiatal ember életét – és még a gyerekeikét is.

Szereplők: Törőcsik Franciska (Eszter), Ember Márk (Gergő), Bede-Fazekas Máté (Ádám), Fecske Dávid (vőlegény)

Rosszfiúk 2. (The Bad Guys 2.) (Korhatár nélkül) - amerikai animációs vígjáték
Magyar szinkronnal vetítik: 2025. október 4. (szombat) 15.20 (2D); 2025. október 5. (vasárnap) 13.00 (2D).

Mindenki kedvenc csirkefogói visszatértek, és ezúttal társaságuk is akad.
A megváltozott Rosszfiúk (nagyon-nagyon) igyekeznek, hogy jók legyenek, de ehelyett azon kapják magukat, hogy bele lettek rángatva egy nagyszabású, világkörüli rablássorozatba, melynek mesteri irányítói egy új bűnbanda, akikre senki sem számított: a Rosszcsajok.

Világvége után (Afterburn) (15) - amerikai sci-fi, vígjáték
Magyar szinkronnal vetítik: 2025. október 3. (péntek) 15.40 (2D); 2025. október 4. (szombat) 15.40 (2D).

Miután egy hatalmas napkitörés elpusztítja a Föld keleti féltekéjét, a világban eluralkodik az anarchia. Az emberek fegyveres csapatokba szerveződnek és mindenki a maga módján próbál túlélni az új világban. Egy egykori katona kincsvadászként értékes műkincseket próbál megmenteni befolyásos ügyfelei számára. Legújabb küldetése viszont maga a lehetetlen küldetés: feladata megtalálni és megszerezni a világ legértékesebb festményét, a Mona Lisát, amire ráadásul egy kegyetlen hadúr is pályázik.

Szereplők: Samuel L. Jackson (King August), Olga Kurylenko (Drea), Dave Bautista (Jake), Kristofer Hivju (Volkov), Daniel Bernhardt (Gorynych), Eden Epstein (Fuentes).

Magyar nyelvű és magyar szinkronos vetítések:

2025. október 3., péntek
Világvége után (15) - 2D - 15:40
Egyik csata a másik után (15) - 2D - 20:00
Mágikus, merész, meseszép utazás (12) - 2D - 17:40

2025. október 4., szombat
Világvége után (15) - 2D - 15:40
Rosszfiúk 2. (Korhatár nélkül) - 2D - 15:20
Démonok között: Utolsó rítusok (18) - 2D - 20:20
Mágikus, merész, meseszép utazás (12) - 2D - 17:40

2025. október 5., vasárnap
Hogyan tudnék élni nélküled? (12) - 2D - 18:20
Avatar - A víz útja (12) - 3D - 19:30
Egyik csata a másik után (15) - 2D - 20:00
Rosszfiúk 2. (Korhatár nélkül) - 2D - 13:00
Mágikus, merész, meseszép utazás (12) - 2D - 15:00

Ezt már olvasta?

Címkék: CINEMAX
Cookies