Hét érem és második hely a csapatversenyben

Publikálva: 2016, június 5 - 09:44
Szombaton Gaál Attila és Hakszer Tibor edzők vezetésével 10 birkózónk lépett szőnyegre a báni /Bánovce nad Bebravou/ nemzetközi versenyen, amelyre Szlovákia, Csehország és Ausztria 18 csapatának 143 versenyzője nevezett be.

A diákok 44 kg-os súlycsoportjában Bazsó Marek remekelt, aki két nyertes meccset követően a döntőben simonyi (Partizánské) ellenfelét magabiztosan legyőzve szerzett aranyat.

Az 57 kg-os súlycsoport döntőjébe  3-3 nyertes mérkőzés után Bertók Nicolas és Szerencsés László kerültek. A kemény küzdelemben Nicolas bizonyult jobbnak és így ő állhatott fel a dobogó legfelsőbb fokára.

A csapatversenyben klubunk a házigazdák mögött a nagyon előkelő második helyen végzett.