Győzelemmel zárták a szezont a lányok

Publikálva: 2018, május 20 - 19:51
A dunaszerdahelyi női kézilabdacsapat a mocsonokiak ellen zárta az első szezonját az I.ligában.

A városi sportcsarnokban a lányok jól kezdték a mérkőzést az ellenfél csak a tizedik percben tudott először betalálni, majd hetesekkel zárkózott fel, de a kiváló közönség folyamatosan hajtotta előre a hazaiakat. A félidőt egy góllal nyerték a dunaszerdahelyiek (15-14).

A második játékrészben is a sárga-kékek kezdtek jobban, de a mocsonokiak feljöttek, s átvették a félidő közepén a vezetést. Az 54.percben még mindig a vendégek vezettek egy góllal, de ezután öt gólt lőttek sorozatban a dunaszerdahelyiek, s már egyet se kaptak. Így aztán 31-27-re megnyerték az utolsó mérkőzést a szezonban és a kiváló negyedik helyen végeztek. A sárga-kékek legjobb góllövője kilenc góllal Bugár Cintia volt.

Dunaszerdahely - HK Junior Močenok 31-27 (15-14)

Az egész csapatnak gratulálunk és jó pihenést kívánunk!