
Az óvodákban felfüggesztik a működést, az iskolákban pedig igazgatói szabadot kapnak a tanulók. Az iskolai szabadnapot a magas hiányzási létszám is indokolja.
Hétfőtől pedig a központi válságstáb utasításainak értelmében 14 napra (vagy visszavonásig) bezárják az intézményeket.
A városi szociális intézmények is bezárnak, ami azt jelenti, hogy bár eddig sem lehetett látogatni, de most már elhagyni sem lehetséges az intézményt, vagyis kilépési tilalom is van (sokan az idősek közül kijártak vásárolni stb.).
Emellett a bölcsöde sem lesz nyitva, illetve a rendelet értelmében 14 napig (vagy visszavonásig) a Nyugdíjas étkezde sem fog működni!
Ezt már olvasta?
Hőség jön: a hét második felében és a jövő hét elején is kánikulára készülhet Dunaszerdahely
A hét eleji forró idő után a következő napokban sem...
Két helyszínen szünetel az áramszolgáltatás június 18-19-én
A Nyugat-szlovákiai Áramszolgáltató tájékoztatása szerint...