
A hét elején 10 fok alatti nappalokkal, és fagyos éjszakákkal kell számolnunk. A csütörtökön érkező melegfront hatására megszűnnek az éjszakai fagyok, nappal is 10 fok fölé emelkedik a hőmérő higanyszála. Az előrejelzések szerint erős légmozgással kell számolnunk a hét második felében, szeles csütörtököt és pénteket ígér a meteorológiai szolgálat.
A felmelegedés ugyanakkor csapadékot is hoz, a hét második felében számolhatunk esővel, de nem lehet kizárni a havas esőt sem.
A középtávú előrejelzések egyelőre azt mutatják, nagyon lassan érkezik a tavasz, a közeljövőben sem ígérnek markánsabb felmelegedést, 10 fok környéki nappalokat és éppen fagypont feletti éjszakákat jelez előre a hidrometeorológiai intézet.
SHMÚ, -rovin-
Ezt már olvasta?
A munkáltatóknak június végéig van határidejük a nyugdíjbiztosítási nyilvántartási lapok benyújtására a 2025. december 31-ig tartó időszakra vonatkozóan
A Szociális Biztosító emlékezteti azokat a legfeljebb 50...
Vasárnap időszakos útlezárások a Tour de Kukkonia 2026 kerékpárverseny miatt
Június 14-én, vasárnap rendezik meg a Tour de Kukkonia...
