
A munkálatok során a garázsokhoz vezető régi útszakasz és a garázsokhoz vezető bejáratok lesznek feltörve és lebetonozva.
Mivel nem aszfalt, hanem betonréteg kerül a garázsok elé, az adott szakaszt a kivitelezőnek feltörni és lebetonozni két hetes munka lesz – azonban a betonozás után azonnal nem tudnak majd ráhajtani autóikkal, illetve beállni azokkal a garázsaikba a tulajdonosok.
Ezért arra kérik az ott lakókat, illetve az ott garázzsal rendelkezőket, hogy ne hagyják addig se a garázsok előtt, se benn a garázsban az autóikat, mert a munkálatok ideje alatt akár (az időjárás függvényében is) több hétig se férnek majd hozzá a garázsokhoz.
Addig javasolják, hogy autóikkal a régi kisposta melletti üzletközpont körül parkoljanak.
(na)
Ezt már olvasta?
Felvidék-szerte zajlik az Egy táska női szeretet adománygyűjtés
Ötödik alkalommal fog össze a felvidéki közösség, hogy...
A kétkerekes közlekedők a rendőrség figyelmének középpontjában
A rendőrség idén is csatlakozott a ROADPOL „2WHEELERS”...
