Felkészülési mérkőzésen: FC DAC 1904 – ŠK 1923 Bős 4:0 (3:0)

Publikálva: 2017, július 13 - 06:21
A negyedik felkészülési mérkőzésén csapatunk 4:0-ás, meggyőző győzelmet aratott a Bős felett.

A DAC a Salzburg és az Austria elleni vereséget követően a lengyel második ligában szereplő  TS Podbeskidzie Bielsko-Biala elleni mérkőzés után hagyhatta el először győztesként a pályát. Csapatunk a bősiek ellen ott folytatta, ahol legutóbb abbahagyta. Már az ötödik percben Ljubičić pazar lövéséből megszereztük a vezetést. Fél órával később Čmelík átadásából Vida növelte előnyünket. A harmadik gólnál ismét Čmelík játékát kell kiemelnünk, szép kombináció után ismét Ljubičić talált a hálóba. A második játékrészben Bajić állította be a 4:0-ás végeredményt.

Marco Rossi nem számolhatott a szabadságon lévő Huk, Šatka, Šafranko hármassal, ahogy a sérült Aluku, Almási és  Kontár, valamint a válogatottban szereplő Davis sem állt rendelkezésére.

A bajnoki főpróbára 2017. július 15-én, 17:00 órai kezdettel kerül sor MOL Arénában, ahol a csehszlovák kupagyőztes FC Fastav Zlín csapatát fogadjuk. A belépés ingyenes.

FC DAC 1904 - Bős 4:0 (3:0)