Publikálva: 2020, augusztus 26 - 14:32

Erre a járványhelyzetet figyelő, a panziók mellett e célból létrehozott csapat mai ülése után kerülhet majd sor – tájékoztatott Pongrácz Kálmán igazgató.
Mint elmondta, a szerdánként ülésező tanács folyamatosan figyelemmel kíséri a koronavírusjárvány alakulását régiónkban, s ha szükségesnek látják, szigorítanak, vagy éppen enyhítenek a megszorításokon.
Legközelebb egy hét múlva értékelik újra a városi idősotthonok helyzetét a járványügy szempontjából.
(na)
Ezt már olvasta?
Két helyszínen szünetel az áramszolgáltatás június 18-19-én
A Nyugat-szlovákiai Áramszolgáltató tájékoztatása szerint...
A nyugdíj-előrejelzés felkeltette az érdeklődést a nyugdíjak iránt. Jövőre mintegy 1,1 millió, 50 év feletti ügyfél kapja meg
A Szociális Biztosító sikeresnek és az ügyfelek számára...