Publikálva: 2025, március 9 - 11:16
A tegnapi Nagyszombat - DAC 1904 (1:1) bajnoki találkozót Branislav Fodrek és Michal Gašparík vezetőedzők értékelik.
dac1904.sk
Ezt már olvasta?
Szeretnék a DAC további fejlődésének részese lenni
Robert Klauss: „A szurkolók, a város és az egész régió...
Az U15-ös csapat a nyugati csoport bajnoka lett!
Szerdán a késő délutáni órákban a DAC Akadémia otthonában...