Publikálva: 2018, október 16 - 06:49
Október 15-én a fehér bot világnapján a látássérültekre hívják fel a figyelmet világszerte. Ebbe a rendezvénybe kapcsolódtak be a Neratovicei téri Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola diákjai is, akik a Vakok és Gyengénlátók helyi szervezetével és a rendőrséggel együttműködve figyelmezették a sofőröket a közlekedésben részt vevő látássérült embertársainkra.
Vízkeleti László, igazgatóhelyettes
Ezt már olvasta?
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
Kiemelkedő oktatási élmény az eTwinninggel
Húsz éves lett a múlt évben az eTwinning Program, mely...