Publikálva: 2017, április 30 - 14:32
Tilajčík Edit és Karaffa Attila közösen köszöntötték a közönséget, majd gödöllőről Fodor László tanítványai idézték meg a 20-as, 30-as évek hangulatát. A zentai lánycsoport verses-zenés összeállítása után Keviczky Tünde tanítványai: Görcs Kiara, Csicsay Eszter, Kosár Lili és Farkas Olivér léptek színpadra.
Ezt már olvasta?
Díjátadóval ért véget a jubileumi Duna Menti Tavasz
Ötvenedik alkalommal gyűltek össze az ifjú bábosok és...
Márton Áron, a remény zarándoka – pódiumműsor Dunaszerdahelyen
Tiszteletreméltó Márton Áron erdélyi püspök életét és...