Publikálva: 2021, március 22 - 19:53

Sulík azután mondott le, hogy Igor Matovič (OĽANO) miniszterelnök vasárnap (március 21.) bejelentette, hajlandó távozni posztjáról és a kormány tagjaként dolgozni.
Ezt ahhoz a feltételhez kötötte, hogy Sulík távozzon a kormányból, Mária Kolíková és Juraj Šeliga (mindkettő Za ľudí) mondjon le, és távozzon Jana Bittó Cigániková (SaS), a parlament egészségügyi bizottságának elnöke. Sulík közölte, a párt ezzel teljesítette Matovič követelményeit, és megvalósulhat a kormányátalakítás.
ma7 | TASR
Ezt már olvasta?
A megmaradás hitével gyújtottak gyertyát Dunaszerdahelyen a Nemzeti Összetartozás Napján
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ismét a...
A megye támogatja az aktív civil társadalmat: az önkéntesség a megyében erős történeteket és országos sikereket is hoz
Nagyszombat megye többféle módon fejleszti a civil...