Az IPPON tagjai közül hárman is bebiztosították a helyüket a vb-re

Publikálva: 2022, április 16 - 18:33
Az IPPON Karate Klub négy versenyzője vett részt szombaton Nagysurányban az Országos Shito ryu karate bajnokságon. A minél jobb szereplés azért is volt fontos, hogy bebiztosítsák indulási jogukat az idén júniusban Horvátországban rendezendő Shito ryu vb és Eb-re.

A 8-9 évesek korcsoportjában Czajlik Kata mind kata-ban, mind pedig kumite -32 kg-ban a kiemelkedő 3. helyen végzett, ezzel mindkét kategóriában sikeresen teljesítette az Eb-indulás szintjét.

Ugyanezen korcsoportban Jakóczi Marian kata-ban 2. helyen végezve a vb-indulási jogot vívta ki magának.

Csiba Dávid a seniorok mezőnyében kata 2. helyezést szerezve, valamint kobudo bo 3.helyével szintén a világbajnokság indulói közt tudhatja magát.

A klub vezetője, Csiba Tibor a kata senior +55 évesek közt újfent a dobogó legfelső fokára állhatott, ezzel szintén biztosítva helyét a horvátországi vb-re.

Gratulálunk a csapatnak, további sok sikert és jó egészséget kívánunk szerkesztőségünk nevében is!