A nagyszabású konferencia célja az új ápolási és kórházi technológiák, új diagnosztikai módszerek, innovációk bemutatása volt. A szervezők úgy gondolták, hogy a különböző orvosi konferenciák mintájára készítik elő ezt a járási szintű konferenciát, melyen külföldi - magyarországi és ausztriai - vendégelőadók előadásait is láthatták a jelenlévők. A résztvevők a kórházi fertőzésveszélyektől kezdve az ápolók kompetenciáinak Európai Uniós szintű összehasonlításán keresztül a különböző ápolási módszerek bemutatásáig sokféle típusú előadást hallhattak.
A konferenciát megtisztelte jelenlétével többek között Berényi József, Nagyszombat megye alelnöke, valamint Horváth Zoltán, Dunaszerdahely alpolgármestere is.
Tekintse meg Képgalériánkat!
Ezt már olvasta?
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...