Back to top

Álláspályázat

Publikálva: 2021, november 26 - 15:09
A Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövettség – OOCR Žitný ostrov pályázatot hirdet ügyvezetői igazgatói állásra.

Feladatok:

  • elsőszámú felelős vezetőként irányítja a szervezet mindennapi működését
  • gondoskodik a vezetőség által jóváhagyott tervek és pályázatok kivitelezéséről
  • intézi a szervezet ügyeit
  • tárgyalások során képviseli a Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövettséget
  • tevékenységéről és a szervezet működéséről rendszeres időközönként beszámol a szervezet vezetőségének
  • kapcsolatot tart a szervezeti tagokkal
  • vezeti és koordinálja a szervezet pénzügyi műveleteit, reporting
  • ellenőrzi a rendelkezésre álló pénz- és egyéb eszközök hatékony felhasználását

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • szlovák és magyar nyelv felsőfokú ismerete
  • angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kitűnő kommunikációs készség
  • szervezőképesség
  • önállóság
  • eredményorientáció, proaktivitás
  • rugalmasság

Érdeklődni a 0917 766 112 telefonszámon, illetve a kariera [at] thermalpark.sk e-mail címen lehet.

Ezt már olvasta?

Címkék: állásajánlat