
Az iskola tanulóival a közös program egy iskola- és műhelylátogatással kezdődött, majd ezt követően Vida Barbara dallal hangolt rá mindenkit az 1956-os történelmi eseményekre.
A két iskola diákjai közösen koszorúzták meg a városháza melletti 1956-os emlékművet, majd Dunaszerdahely főbb nevezetességeit tekintették meg egy séta keretében. Nagy öröm volt a MOL Arénát is megtekinteni és a gyönyörködni a stadionban a lelátóról.
A közös programot egy futballmérkőzés zárta az iskola újonnan átadott, kinti pályáján. Emlékezetes délelőtt részesei voltak a két iskola diákjai, akik már csak azt várjáj, hogy a közös programok a jövőben folytatódjanak.
(kl)
Ezt már olvasta?
Holokauszt-emlékút: történelmi emlékhelyeken jártak a dunaszerdahelyi diákok
A dunaszerdahelyi Közös Igazgatású Szakközépiskola, Szabó...
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
