Publikálva: 2017, február 3 - 11:24
A 2016/17-es akadémiai év nyári szemeszterében a következő napokon lesznek szentmisék (mindig a hónap utolsó péntekén) a főiskola hallgatói, a főiskola szimpatizánsai, illetve a Szent Erzsébet Szabadegyetem hallgatói számára a dunaszerdahelyi Mindenszentek-templomban:
– február 24.
– március 31.
– április 28.
– május 26.
A szentmise kezdési időpontja: 19.00 óra.
Ezt már olvasta?
Interaktív térképeket készített a Közegészségügyi Hivatal a fürdővizek minőségéről
A szlovák Közegészségügyi Hivatal (ÚVZ SR) a fürdési...
Ventilátorok kerültek a dunaszerdahelyi óvodákba a hőség enyhítésére
A nyári hőség idején különösen fontos, hogy a városi...