Back to top

Nyitott nappal várja a kicsiket a városi bölcsőde

Publikálva: 2026, május 27 - 13:33
Május 27-én, szerdán egész nap nyitott nappal várja az érdeklődő szülőket és természetesen a gyerekeket is a dunaszerdahelyi városi bölcsőde.
Nyitott nappal várja a kicsiket a városi bölcsőde

Bíró Johanna, az intézmény igazgatónője nagy szeretettel köszöntötte a megjelenteket, egyben örömét fejezte ki, hogy időt szakítottak a nyitott napra. Mint mondta, a látogatók betekintést nyerhetnek a legkisebbek világába, abba a környezetbe, ahol a gyerekek nap mint nap játszanak, felfedeznek és fejlődnek. Az igazgatónő arra is biztatta a szülőket, hogy kérdezzenek, érdeklődjenek a bölcsődei életről, és ismerjék meg közelebbről az intézmény mindennapjait.

„Célunk, hogy szeretetteljes, biztonságos, vidám és elfogadó környezetet teremtsünk, hiszen számunkra a legfontosabb a gyermek boldogsága” – emelte ki rövid köszöntőjében Bíró Johanna.

Városunk polgármestere is üdvözölte a jelenlévőket, hangsúlyozva: Dunaszerdahely város önkormányzata számára fontos, hogy minden szülő – legyen szó bölcsődéről, óvodáról vagy alapiskoláról – úgy érezhesse, gyermeke biztonságban van.

„Mindent megteszünk azért, természetesen az igazgatónő által vezetett kis csapat is azon dolgozik nap mint nap, hogy ezek a gyerekek jól érezzék magukat, a szülőknek pedig meglegyen az a biztonságérzetük, hogy ha az édesanyának is munkába kell állnia, nemcsak az édesapának, akkor nyugodt szívvel bízhatják gyermeküket erre a városi intézményre. Itt fejlesztik a tudásukat, jól érzik magukat, és vidámak tudnak lenni” – emelte ki Hájos Zoltán.

A kedves délelőtt folyamán a bölcsisek bemutatták, mi mindennel foglalkoznak napközben, a szülők kérdezhettek, a kicsik pedig bekapcsolódhattak a játékba.

A nyitott nap délután is folytatódik: három órától Cicalinda várja a gyerekeket, emellett a bölcsőde udvarán ki lehet próbálni a játékokat, miközben a szülők továbbra is érdeklődhetnek a városi bölcsőde mindennapjairól az igazgatónőnél és a nevelőknél.

A dunaszerdahelyi városi bölcsődébe továbbra is várják az egyévesnél idősebb kicsiket. A szülők nemcsak a nyitott napon, hanem előzetes egyeztetés után bármikor meglátogathatják az intézményt, ahol megbeszélhetik a lehetőségeket, illetve be is írathatják gyermeküket.

Szöveg és kép: Rózsár Vince

Ezt már olvasta?

Cookies