Publikálva: 2026, május 10 - 13:48

A kirándulás nagyon tartalmas volt, melynek keretében jártunk Szklabonyán, Kékkőn, Dévényben, Pozsonyban, Gútán, Tallóson és Bősön is. Utolsó napunkat Komáromban és Dunaszerdahelyen töltöttük, ahol meglátogattuk a MOL Arénát, koszorút helyeztünk el a főtéren található 1848-as emlékműnél, közben elszavaltuk a Nemzeti dalt. Az egész heti programot egy nagy fagyizással zártuk, majd folytattuk utunkat Győrbe az iskolánkhoz, ahol már vártak minket a hozzátartozók!
Nagy Tamás, a csoport vezetője.
Ezt már olvasta?
A nagy hőség sem tudott kifogni a Sikikonyhán
A nagy hőség ellenére is jó hangulat, rotyogó bográcsok,...
Bringaünnep a Csallóközben: Érdekességek a Tour de Kukkonia 2026-ról
Az elmúlt hétvégén zajlott a Tour de Kukkonia hatodik...
