
Október 10-én délelőtt 33 önkéntes véradó érkezett a CINEMAX mozitermébe, közülük hatan adták első alkalommal vérüket — számolt be örömmel Ferenci Ildikó, a bevásárlóközpont menedzsere.
„Mivel a rendezvényt több cég támogatta, ennek köszönhetően minden donor ajándékcsomaggal távozott“ – tette hozzá a menedzser.
A véradást, ahogy a korábbiakban, ezúttal is a Nemzeti Transzfúziós Szolgálat munkatársai végezték, a Szlovák Vöröskereszt Dunaszerdahelyi területi irodája pedig az adminisztrációs feladatokat végezte, míg az egészséges életmóddal foglalkozó vállalkozások is segítséget nyújtottak az érdeklődőknek.
Bár volt, amikor nagyobb létszámban érkeztek véradók, az, hogy most hat új taggal bővült a véradók tábora, mindenképp kiemelkedő eredménynek számít.
Szöveg és kép: Rózsár Vince
Ezt már olvasta?
A megmaradás hitével gyújtottak gyertyát Dunaszerdahelyen a Nemzeti Összetartozás Napján
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ismét a...
Hamarosan lezárul a Szent István tér felújításának első szakasza
Javában zajlanak az aszfaltozási munkálatok a Szent...
