Hosszútávúszásban is remekeltek a TopRunDS tagjai

Publikálva: 2024, szeptember 29 - 09:22
A múlt hétvégén Somorján zárta le a Szlovák Úszószövetség a hosszútávúszó kupasorozatot hatodik versenyével, mely szuperdöntőként lett megrendezve a somorjai x-bionic sphere-ben.

A Szlovák Hosszútávúszó Kupa utolsó versenyén a dunaszerdahelyi TopRunDS klub két tagja, Tősèr Sándor és Gálffy Tibor állt rajthoz.

A 3000 méteres, medencés versenyen mindketten új egyéni legjobb idővel értek célba, igy a saját korosztályukban sikerült mindkét versenyzőnek a dobogón végeznie: Tősèr Sándor 2., Gálffy Tibor 3. helyen ért célba.

A kupasorozat idei utolsó versenye lévén értékelték az egész szezont. A hosszútávúszó szezonban nyújtott teljesítmény alapján is sikerült a dobogón végeznie a TopRunDS mindkét tagjának, Tősèr Sándor a második, Gálffy Tibor pedig a 3. helyen végezett a országos versenyen.