Publikálva: 2023, június 29 - 09:21

A képviselő-testület június 27-ei ülésének a végén a polgármester és a képviselők megköszönték a nyugdíjba készülő Bubniak Júlia hivatalvezetőnek és Herdics Imrének, a közös építészeti hivatal vezetőjének a pozíciójukban eltöltött hosszú évek hasznos és magas színvonalú munkáját.
Bubniak Júlia hivatalvezetőnek szerkesztőségünk nevében külön is megköszönjük eddigi segítségét!
Ezt már olvasta?
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...
Hálaadó szentmisével köszöntötték a hetvenéves Szakál László esperest
Ünnepi hálaadó szentmisén köszöntötték Mons. Szakál...
