
A Szlovák Karate Szövetség égisze alatt zajló verseny iránt hatalmas érdeklődés mutatkozott, 43 klub 357 versenyzője regisztrálta indulását.
A dunaszerdahelyi versenyzők legidősebbje, Csiba Dávid a senior kata 1. helyét szerezte meg, Jakóczi Marian a 10-11 évesek kata versenyében - nagyon erős mezőnyben - az előkelő 7. helyen végzett. Fehér Zsomborral egészségi okokból sajnos keveset tudtak edzeni, így a 8-9 évesek kumite -32kg-ban nem sikerült az első tízbe jutás - tudtuk meg a klub edzőjétől, Csiba Tibortól.
Dávidnak gratulálunk a dobogó legfelső fokához, az ifjabbaknak pedig kitartást és jó egészséget kívánunk a továbbiakban, hogy még sok versenyen mutassák meg tudásukat!
-rovin-
fotó: IPPON Karate Klub
Ezt már olvasta?

Egy kerek napot úsztak, hosszú kilométereket futottak a TopRun-osok
Az elmúlt hétvégén, június14-15-én újabb kihívásokat...

A CornIsland CrossGym tarolt a Scitec PowerChallenge 2025-ön – Dunaszerdahelyi erő és kitartás a Balaton partján
Ismét elképesztő sikereket ért el a dunaszerdahelyi...