Publikálva: 2022, november 26 - 07:12

Az orvos szakszervezetek és a kormány eljutott addig a pontig, ahol már csak egyetlen megoldás lehetséges, mégpedig a megegyezés. A megegyezés most azt jelenti, hogy folytatódik a betegellátás és az emberéletek megmentése. Semmi sem fontosabb ennél”
– tette közzé az államfő a közösségi hálón.
ma7.sk/TASR
Ezt már olvasta?
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...
A megmaradás hitével gyújtottak gyertyát Dunaszerdahelyen a Nemzeti Összetartozás Napján
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ismét a...