Publikálva: 2022, augusztus 30 - 17:32

A kinti ingyenes, szabadidős kondi-fitnesz rész a megnövelt területre tíz újabb kondielemeket helyezett ki az önkormányzat, bővítve a kínálatot.
A cél természetesen a sport, a testmozgás népszerűsítése, a kondíció, az állóképesség erősítése.
Az önkormányzat egyben kéri a felhasználókat és a lakosokat, hogy a városi kondipark eszközeit rendeltetésszerűen használják, egyrészt elkerülve a sérüléseket, másrészt tudatos edzéssel törekedjenek jobb kondíciójuk megőrzésére.
A területet kamerák őrzik.
(na)
Ezt már olvasta?
Fokozott tűzveszélyt hirdettek a Dunaszerdahelyi járásban
A Dunaszerdahelyi Járási Tűzoltó- és Mentőszolgálati...
Ne felejts az autóban! – Újraindult a rendőrség nyári figyelemfelhívó kampánya
A szlovák rendőrség idén nyáron ismét elindította a ...
