Publikálva: 2022, augusztus 3 - 18:18

Csütörtökön, augusztus 4-én a sárga zsákokba rakott műanyag hulladékot, majd a jövő hét hétfőn, augusztus 8-án az összekötözött papírt gyűjti be a hulladékgazdálkodási vállalat.
Kérjük a lakosokat, hogy az összegyűjtött hulladékot vagy a gyűjtést megelőző este, vagy a gyűjtés napján reggel 6 óráig helyezzék el a családi házak előtt.
-rovin-
Ezt már olvasta?
Fokozott tűzveszélyt hirdettek a Dunaszerdahelyi járásban
A Dunaszerdahelyi Járási Tűzoltó- és Mentőszolgálati...
Két helyszínen szünetel az áramszolgáltatás június 18-19-én
A Nyugat-szlovákiai Áramszolgáltató tájékoztatása szerint...