![Illusztrációs felvétel, Rózsár Vince Nyárból kora tavaszba](https://dunaszerdahelyi.sk/files/styles/840x/public/images/article/2022/m%C3%A1r/28/2022-03-28-idojaras-img_1313-4001_0.jpg?itok=HnJkmzfD)
Ahogy a múlt héten meglepő módon érkezett a meleg, ezúttal hasonlóképpen érkezik a hideg. A hét eleji 20 fok körüliből hétvégére 10 alá esik a nappali felmelegedés, a fagyközeli éjszakából előbb 5 fok fölé, majd vissza fagyközelbe esik a hőmérséklet.
Sugárzóan napsütésesek voltak az elmúlt napok, most a felhők veszik át a főszerepet. Hétfőn ugyan még naposan indul a hét, de a kedden kezdődő felhősödés már tartósnak ígérkezik.
A felhőkből pedig ezúttal már csapadékot is kapunk. Nagy valószínűséggel többségében eső hullik majd, de a meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint a hétvégére hó és havas eső sem kizárt.
Az elkövetkező borúsabb időszak ellenére kellemes hetet kívánunk olvasóinknak.
SHMÚ, -rovin-
Ezt már olvasta?
![Az állami lakásalap kihelyezett irodáját már Galántán kell keresni](https://dunaszerdahelyi.sk/files/styles/90x65/public/images/article/2025/feb/4/living-room-8442897_1280.jpg?itok=xmXSoh5a)
Az állami lakásalap kihelyezett irodáját már Galántán kell keresni
Az állami lakásalap kihelyezett irodáját a kormány...