
A rendőrség közösségi oldalán adott hírt a nem mindennapi esetről: valaki tudatosan igyekszik elpusztítani a város fáit.
Az elkövető lyukat fúrt a fák törzsébe, majd egyelőre tisztázatlan eredetű anyagot fecskendezett a lyukakba, ezzel előidézve a fák kiszáradását. Mivel nem lehet kizárni, hogy ezt több fával is elkövette, ezért a rendőrség kéri a lakosokat, hogy gyanú esetén jelentkezzenek a rendőrségen, vagy hívják a 158-as segélyhívó számot.
Az üggyel kapcsolatban több országos televízió is megkereste a városi hivatalt, akiket a polgármester informálta az ügyben. A JOJ TV riportja alul megtekinthető.
Ezt már olvasta?
Új szlovák káplán érkezik a dunaszerdahelyi plébániára
Személyi változás történik a dunaszerdahelyi plébánián:...
Ünnepi szentmisére várják a híveket Szakál László atya jubileuma alkalmából
Ma délután hálaadó ünnepre várják a híveket: 2026. június...
