
A délelőtti program keretén belül először az iskola épületét tekintettük meg, majd ebéd következett. Délután a Trianoni-emlékműhöz érkeztünk, ahol felelevenítettük a kitelepítés kegyetlen pillanatait. Innen az utunk Gödöllőre vezetett, ahol a város nevezetességeit és érdekességeit tekintettük meg.
A Grassalkovich-kastélyban idegenvezetéssel ismerkedtünk az épület egyes részeivel, ahol betekintést nyertünk a palota múltjába és jelenébe. A nagy hőség ellenére diákjaink örömmel vettek részt a program minden egyes pontjában. A kora esti órákban búcsúztunk a testvériskolánk tagjaitól, akiket a közeljövőben mi is vendégül látunk.
Köszönjük a lehetőséget!
Simon Veronika, az iskola szaktanára
Ezt már olvasta?
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
