Publikálva: 2016, április 17 - 10:49
Ez abban nyilvánul meg, hogy a Nárciszok napján minden évben pénzgyűjtést szerveznek a rákos betegek megsegítésére.
A diákok körében ez a jótékony esemény már hagyománnyá vált, így örömmel tevékenykednek, ajándékozzák a nárciszokat. Az összegyűjtött pénzt a Rákellenes Liga számlájára küldik. Idén a város nagyobb bevásárlóközpontjainál is jelen voltak az iskola diákjai.
(KL)
Ezt már olvasta?
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...
Kiemelkedő oktatási élmény az eTwinninggel
Húsz éves lett a múlt évben az eTwinning Program, mely...