Publikálva: 2019, április 20 - 19:08

Összesen 33 klub képviselte magát az országos szövetség és a helyi Ippon Karate Klub szervezésében létrejött viadalon. A dunaszerdahelyiek ismét bravúrosan szerepeltek és több érmes helyezést gyűjtöttek, s a júniusi kontinensviadalra is kvalifikálták magukat.
Eredmények:
Csiba Dávid senior kata 2.hely
Klempa Lóránt kata 35+ 3.hely
Széll Kitti Kata junior 16-17 éves 3. hely
Széll Viktória senior kata 3.hely
Csiba Tibor Kata masters 55+, 1.hely.
Ezt már olvasta?
Európa- és világbajnoki érmeket szereztek az IPPON Karate Klub versenyzői
Elképesztően sikeres hétvégét zárt a dunaszerdahelyi...
Garamszentkereszten is helytálltak az IPPON fiatal tehetségei
Miközben az elmúlt hétvégén Monoron több Európa- és...
