
A rendezvény eleján Karaffa Attila, a bál szervezője köszöntötte a résztvevőket, majd elindult a táncos mulatság, amelynek zenei háttertét Valasko Ferenc és Sipos Béla biztosította magas színvonalon.
A finom falatok mellett színes tombola is várta a résztvevőket, a tombolafelajánlások között megtalálhattuk a régiós vállalkozók és városvezetők díjai mellett a Magyar Labdarúgó Szövetség, a Ferencváros, az Újpest, a MOL Vidi és a Puskás Ferenc Akadémia ajándékait is. Kövér László házelnök pedig az Országház előtti magyar nemzeti lobogót küldte ajándékul a bálozóknak.
A bál idén is a hajnali órákig tartott.
Ezt már olvasta?
A nagy hőség sem tudott kifogni a Sikikonyhán
A nagy hőség ellenére is jó hangulat, rotyogó bográcsok,...
Empátia nélkül nem lehet a nővéri hivatást végezni – Kulcsár Rozáliával beszélgettünk
Nemrég rangos elismerésben, az egészségügyi nővéreknek...
