Publikálva: 2016, április 8 - 17:07
Munkájuknak köszönhetően közel 200 örökzöld került elültetésre. A leendő kertépítészek az eredeti terv alapján szakszeűen végezték el az igényes műveleteket, a fóliázástól kezdve egészen az ültetésig. De ez még csak a kezdet, hiszen legközelebbi alkalommal a terület füvesítésére is sor kerül, ami szintén a diákok kezemunkájának lesz az eredménye.
Ezt már olvasta?
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...