Publikálva: 2019, február 11 - 08:46

Az igazgatói nyitóbeszéd után kezdetét vette a fergeteges szórakozás. A jó hangulatot Dj Bird biztosította, ellátásunkról pedig a Luni étterem személyzete gondoskodott. A bál alkalmat ad arra, hogy a diákok tanáraikkal együtt szórakozzanak.
Külön köszönet jár a szülői szövetség vezetőségi tagjainak, akik segítsége nélkül nem valósult volna meg ez a rendezvény. Reméljük, jövőre is legalább ilyen létszámban találkozunk a VÁG diákbálján.
Pázmány Zsolt, a II.B osztály tanulója
Ezt már olvasta?
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
Holokauszt-emlékút: történelmi emlékhelyeken jártak a dunaszerdahelyi diákok
A dunaszerdahelyi Közös Igazgatású Szakközépiskola, Szabó...
