Publikálva: 2018, április 25 - 10:50
A győri diákok és kísérőik 2018. április 17-től április 20-ig élvezték iskolánk vendégszeretetét. Nem csupán ez volt a cél, hogy a kitűzött feladatot teljesítsék amit sikeresen véghezvittek, hanem arra is jutott bőven idő, hogy városunk és környékünk nevezetességeivel is megismerkedjenek.
Mindez a csereprogramnak, az irányító tanároknak és a tanulók, odaadó munkájának köszönhető, ami azt bizonyítja, hogy a képzeleterő, az igyekezet, az akaraterő és a kitartás milyen sokat ér.
Tamási Éva
Ezt már olvasta?
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...