Zólyomból hoztak érmeket az IPPON Karate Klub tagjai

Publikálva: 2024, február 4 - 12:57
Február 3-án, szombaton Zólyomban mérette meg magát a dunaszerdahelyi IPPON Karate Klub 10 versenyzője. Ezúttal hat éremmel gazdagították a klub éremgyűjteményét.

Zólyomban, a Karate Zvolen Cup 2024 versenyen 52 klub 565 versenyzője közt az IPPON Karate Klub 10 karatékája is indult, és formagyakorlatban, illetve küzdelemben egyaránt megállták a helyüket.

Csiba Dávid senior kata, Csiba Tibor kata masters 55+, Tóth Tamás pedig a 8-9 évesek kezdő kata kategóriájában állhattak a dobogó legfelső fokára.

Kocsis László a kata masters 45+ kategória ezüstérmét hozta el.

Czajlik Kinga a 10-11 éves haladó lányok -35 kg-os küzdelem kategóriában lett harmadik, Tóth Tamás a 8-9 évesek kezdő kumite -26 kg bronzérmese lett.

Šudyová Lucia junior kumite -53 kg-ban szerezte meg a harmadik, valamint a felnőtt női kata 5. helyét.

Kocsis Markó fiú kata 10-11 évesek kezdők, Tóth Kata kadét katában, Jakóczi Marian haladó kata 10-11 éves és Laposa Laura kadét katában végeztek a 7.helyen.

Laura nevezve volt a lány kumite 14-15 évesek -54 kg-ban is, de sajnos a kategória kezdetéig belázasodott, ezért nem tudott részt venni a küzdelmekben.

Szép eredmény, csak gratulálni lehet a klubnak!

fotó: IPPON Karate Klub