Jelenlegi hely

DAC hírek

Kocsis Gergő a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában

2017.06.23

Tagja volt az Andorra elleni válogatott keretnek, miközben súlyos sérülése miatt mindössze három meccset játszott a szlovák élvonal elmúlt évében, Kocsis Gergő felépült, s készül a következő szezonra az U21-es Eb-re 3 szlovák válogatottat adó...

A DAC megkezdte a felkészülést

2017.06.23

Csütörtökön késő délután megkezdte a felkészülést a következő idényre a DAC felnőtt csapata. Nézzék meg az első edzésről készült képes anyagunkat.

Hook, Sha-franco, Shat-ka, Mat-say

2017.06.21

Az U21-es szlovák válogatott a második Eb-mérkőzésén 2:1 arányú vereséget szenvedett Angliától. A DAC három labdarúgója közül ismét csak Šafranko került pályára, támadónk a 62. perctől kapott lehetőséget, ám ezután már nem változott a végeredmény. Helyszíni...

Ľubomír Šatka marad Dunaszerdahelyen

2017.06.18

Ľubomír Šatka marad a Csallóközben. A fiatal védő, aki jelenleg Szlovákiát képviseli az U21-es Eb-n, három évre szóló szerződést írt alá a DAC-cal, további egy év opcióval.

Négy DAC-játékos az EB-n!

2017.06.16

Mától Lengyelországban randevúzik az öreg kontinens tizenkét legjobb U21-es válogatottja. Csapatunkat négy futballista is képviseli az idei Európa-bajnokságon - három a szlovák, egy pedig a cseh válogatottban.

DAC B/Nyékvárkony - FC ViOn B/Verebély (3:0)

2017.06.16

A záróforduló előrehozott mérkőzésén mindkét szélsőhátvédünk betalált, a csapat házi gólkirálya, Sandal Dominik pedig megszerezte 12. találatát az idényben. Győzelemével a negyedik helyre ugrott a DAC B, és a legrosszabb esetben is ötödikként zárja a szezont.

Patrik Macej a DAC első nyári erősítése

2017.06.15

Patrik Macej lett a DAC első igazolása a 2017/18-as idény előtt. A cseh U21-es válogatott hálóőre, amellyel épp a lengyelországi Eb-re készül, Nagymihályról érkezik, és hároméves szerződést kötött a DAC-cal.

A DAC csapatainak hétvégi eredményei

2017.06.12

Az ifik tegnapi rangadóival az utánpótlásnál is végleg befejeződtek a bajnoki küzdelmek. Az U19-es csapatunk a hetedik, az U17 a negyedik, míg az U16 a tizedik helyen zárta az idényt. Íme, a hétvége eredményei.

Marco Rossi a DAC új vezetőedzője

2017.06.11

Marco Rossi, aki az elmúlt idényben magyar bajnokságot nyert a budapesti Honvéddel, lesz a DAC új vezetőedzője. Az 52 éves olasz szakember ma két éves szerződést kötött a DAC-cal.

A DAC 2016/17-es idénye: nézők

2017.06.09

Az utóbbi négy év alatt idén immár harmadszor volt a DAC hazai mérkőzésein a legmagasabb átlagnézőszám. A DAC A csapatának szereplése a 2016/17-es idényben a számok és statisztikák tükrében – az utolsó előtti fejezet a nézőszámokról szól.