Érdemes most is fokozottabban figyelnünk gyermekeinkre, hívja fel a figyelmet a rendőrség, ugyanis a napokban Felsőpatonyban és Nagymegyeren is riasztó esetek történtek. Rendszám nélküli fekete furgonba próbáltak becsalni alapiskolás gyerekeket, felajánlva, hogy hazaviszik őket.
A hatóság már foglalkozik az üggyel, de egyben arra kéri a szülőket és rokonokat, hogy fokozottabban figyeljenek a gyerekekre, kérjék meg őket, hogy inkább a kortársaikkal együtt, csoportban közlekedjenek az utcán, illetve a kisebbek mellett legyen felnőtt kíséret.
Kérik, ha bárki hasonlót tapasztal, azt a 158-as telefonszámon jelentse be a rendőrségnek.
Ezt már olvasta?
Erős koncertkínálattal érkezik a 44. Csallóközi Vásár
Szeptember 24. és 26. között rendezik meg Dunaszerdahely...
Ne felejts az autóban! – Újraindult a rendőrség nyári figyelemfelhívó kampánya
A szlovák rendőrség idén nyáron ismét elindította a ...